POKOJE

Nasze gospodarstwo znajduje się w malowniczej okolicy, a jednocześnie w jednej z większych miejscowości – w Lutowiskach. Bliskość szlaków turystycznych i licznych ścieżek spacerowych umożliwia korzystanie z aktywnego wypoczynku. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia oraz wypoczynek w ciszy i spokoju ze śpiewem ptaków i rżeniem naszych koni w tle.

W naszym domu przygotowaliśmy dla gości 2 pokoje 3-osobowe i pokój 2-osobowy. Każdy z nich posiada osobne wejście oraz łazienkę. W pokojach nie zapewniamy tv, radia, wi-fi, czajnika itp.

Z wyłączeniem lipca i sierpnia serdecznie zapraszamy również do klimatycznych pokoi nad stajnią (4- i 6-osobowy).

Nie zapewniamy wyżywienia na miejscu. Do dyspozycji gości oddajemy salę kominkową z aneksem kuchennym (można przygotowywać wyłącznie śniadania i kolacje- nie gotujemy!), a na ciepły i pyszny obiad można wybrać się do legendarnej już w Bieszczadach restauracji "Wilcza Jama" lub do Lutowisk.

 

 

          

 

 

 

 

 

Zapraszamy szczególnie osoby, które chciałyby brać czynny udział w życiu naszej stadniny, ale także turystów, którzy chcieliby zatrzymać się w Lutowiskach na krótki nocleg. 

 

Dobę hotelową zaczynamy o godz. 14:00 a kończymy o 11:00 (inne godziny do ustalenia z gospodarzami)

 

Ze względu na dobro i komfort psychiczny zarówno naszych jak i Państwa czworonogów- brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami.