O nas

Marysia

Marysia ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie oraz podyplomowe studia pedagogiczne. Wie jak pracować z dziećmi i młodzieżą tak, aby był to czas przyjemny a jednocześnie pożyteczny.

Współpracuje z punktami przedszkolnymi, gdzie pracuje indywidualnie z najmłodszymi. Prowadzi także zajęcia motywujące i mobilizujące do nauki oraz pomagające w walce ze stresem. Marysia tak jak Rafał jest miłośniczką koni, również jeździ konno. 

 

 

 

 

 

Zosia

Zosia świetnie czuje się na końskim grzbiecie. Zna każdego konia jak nikt inny w stadninie. Zawsze chętnie pomoże, doradzi i chętnie odpowie na pytania dotyczące Trohańcowych rumaków- nawet na te najbardziej wnikliwe. W wolnych chwilach chętnie chwyta za książkę lub wyrusza w góry. 

 

 

Rafał

Rafał jako przodownik górskiej turystyki jeździeckiej drugiego stopnia, instruktor jazdy konnej oraz były ratownik GOPR grupy bieszczadzkiej wie, jak i gdzie wędrować, aby było ciekawie i bezpiecznie. Wtajemniczy Was też w życie hucułów, z którymi ma do czynienia od kilkunastu lat. Jeśli będzie taka potrzeba nauczy Was też jeździć na nartach. Na co dzień pracuje w Nadleśnictwie Lutowiska. Jako że zna góry od podszewki- chętnie prowadzi zarówno kilkugodzinne wyjazdy w teren jak i te długie- kilkudniowe rajdy.

 

 

Przede wszystkim zapraszamy miłośników jazdy konnej i górskich wędrówek.